هتل آپارتمان مهسان مشهد

هتل آپارتمان مهسان مشهد نوساز و تاسیس نوروز سال 97 میباشد و با فاصله 2 دقیقه ای تا حرم بهترین گزینه برای مهمانانی هست که بدنبال هتل آپارتمانی نزدیک به حرم و تمیز و با قیمت مناسب میباشند.


هتل آپارتمان مهسان دارای 3 طبقه و 21 واحد میباشد و دارای واحد های دو تخته و سه تخته و چهار تخته و 5 تخته میباشد.این هتل در خیابان اندرزگو 2 و در فاصله حدودا 2 دقیقه پیاده روی تا حرم واقع شده است.از امکانات هتل میتوان به دارا بودن لابی و رستوران ، نمازخانه و اتاق چمدان و اینترنت پرسرعت و دارا بودن سیستم گرماش و سرمایش مدرن و توالت های فرنگی و ایرانی در داخل سوییت ها اشاره نمود.همچنین واحد ها نورگیر بوده و خدمات آب و چای 24 ساعته رایگان از مزایای هتل آپارتمان مهسان مشهد میباشد.


 - جهت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد رزرواسیون، لطفا با شماره تماس 09159166007 و یا آدرس ایمیل motelyab@gmail.com تماس بگیرید.
- آدرس هتل: مشهد - اندرزگو 2 - کوچه نباتی مقدم - پلاک 90 - هتل آپارتمان مهسان مشهد (آدرس ماشین رو : امام رضا 5 - چهنو 3 - کوچه علی اکبری پلاک 90)
- ساعت ورود این هتل 14 و ساعت تخلیه 12 میباشد.

امکانات عمومی هتل

آسانسور
نزدیک به مرکز شهر
نزدیک به مراکز تفریحی
نزدیک به بازار
تاکسی سرویس
لابی
رستوران
اینترنت
نزدیک به مراکز زیارتی
نمازخانه

امکانات عمومی اطاق ها

تلویزیون
یخچال
توالت فرنگی
سیستم تهویه مطبوع
کولر

تصاویر هتل و اطاق ها

رزرو اطاق های موجود

قیمت ایام پیک (نوروز، تعطیلات، ...) با ایام عادی هتل ها ممکن است متفاوت باشد و قیمت هر نفر بر اساس بازه ی انتخابی روزهای اقامت شما در هتل، به تفکیک در صفحه بعد نمایش داده خواهد شد.

تاریخ ورود:
مدت اقامت:
نوع اطاق وعده غذایی ظرفیت اصلی ظرفیت اضافه تعداد اطاق درخواستی
سوئیت دو تخته ندارد 2 ندارد
سوئیت سه تخته ندارد 3 ندارد
سوئیت چهار تخته ندارد 4 ندارد
سوئیت پنج تخته ندارد 5 ندارد


در صورتی که ظرفیت اطاق رزرو شده از تعداد مسافرین بیشتر باشد، نرخ اسکان برای نفرات کمتر از ظرفیت محاسبه خواهد شد. این قیمت در زمان ثبت رزرو به شما نمایش داده خواهد شد.

نظر مهمانان در رابطه با هتل آپارتمان مهسان مشهد

امتیاز کلی
امکانات هتل و اطاقها
دسترسی به مراکز مهم
ارزش نسبت به هزینه
وضعیت سرویس دهی
وضعیت بهداشت
نحوه برخورد کارکنان
کیفیت غذا

شما مهمان یا بازدیدکننده محترم که سابقه استفاده از خدمات این واحد اقامتی را داشته اید میتوانید با درج نظر خود، ضمن اطلاع رسانی به سایر بازدیدکنندگان، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.


امتیاز کلی شما به این واحد اقامتی

امکانات کلی هتل و اطاق ها

دسترسی به مراکز مهم

ارزش نسبت به هزینه

وضعیت سرویس دهی

وضعیت بهداشت

نحوه برخورد کارکنان

کیفیت غذا